Etusivu   Yhdistys   Ajankohtaista   Tapahtumakalenteri   Näyttelytulokset   Bulldoggi   RuttunaamaUutiset   Kasvattajat   Jalostusurokset   Tiedostot   Galleria   Linkit     
Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry

Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
 
Puheenjohtaja
Harri Reimari
puh. 040 778 5078 (klo 17-20)
harri.reimari@gmail.com
 
Varapuheenjohtaja
Pasi Apajalahti
puh. 050 427 2305 (klo 17-20)
pasi.apajalahti@kolumbus.fi
 
Sihteeri
Marjo Sneck
puh. 0503612791 (klo 17-20)
sihteeri@seby.fi
 
Hallituksen jäsen
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Riikka Sivula
riikka.sivula@gmail.com
 
Hallituksen jäsen
Marjo Krishi
marjo@marjokrishi.com
 
Hallituksen jäsen
Marko Tuominiemi
marko@bullsour.fi
 
Hallituksen jäsen
Hanna Salin
hanna.salin@pp.inet.fi
 



 
Kaikki yhdistystä koskeva posti lähetetään yhdistyksen sihteerille.

Toimihenkilöt
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
 
Jäsensihteeri
Sabina Granström
jasensihteeri@seby.fi
Jalostustoimikunta
Jalostustoimikunnan puheenjohtaja
Marjo Sneck
puh. 0503612791 (klo 17-20)
sihteeri@seby.fi
 
Jalostusneuvojat
Pasi Apajalahti
puh. 050 427 2305
pasi.apajalahti@kolumbus.fi
 
Harri Reimari
puh. 040 778 5078 (klo 17-20)
harri.reimari@gmail.com
 
Marika Löija


 
Muu työryhmä
hallitus
 
Jalostustiedusteluohjeet sekä jalostuksentavoiteohjelma

Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja
Marjo Sneck

 
Sihteeri
Pasi Apajalahti
Rahastonhoitaja
Viivi Alaluusua
viivi.alaluusua@gmail.com
Tiedotus ja valokuvaus
Riikka Sivula
Palkinnot ja yhteistyökumppanit
Marjo Krishi
Muut jäsenet
Anniina Wallenius

 

Kävelytoimikunta
Tiedotus
Pasi Apajalahti

 
Tiedotus
Harri Reimari
Järjestäjä
Marjo Sneck
Järjestäjä
Riikka Sivula
Järjestäjä
Marjo Krishi
Järjestäjä
Marika Löija

 
Helsingin seudun paikallisosasto
Puheenjohtaja
Larissa Varis
bullariina-@suomi24.fi

Muut jäsenet
Sabina Granström
Pasi Apajalahti
Liisa Suoninen
Kirsi Orpana
Rocio Leinonen
 
Pohjanmaan bulldogit alajaosto
Yhteyshenkilö
Marko Tuominiemi
marko@bullsour.fi

RuttunaamaUutiset -lehti
Päätoimittaja
Harri Reimari

 
Toimitussihteeri
Riikka Sivula

 
Toimituskunta
Eija Riitakorpi
Anna Latomaa
Marika Löija

Taitto: Anna Ratia

Sähköposti: ruttislehti@gmail.com
Kirjeposti: Purotie 4, 19370 Nuoramoinen

Yhdistyksen säännöt
Toimihenkilöt
Helsingin seudun paikallisosasto
Pohjanmaan paikallisosasto
Liity jäseneksi!
Kennelnimen puoltoanomus











    Sivujen © Suomen Englanninbulldoggiyhdistys SEBY ry.      Sivujen ylläpito